HSL0814-3R8106-R
Productnummer DigiKey
283-HSL0814-3R8106-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HSL0814-3R8106-R
Beschrijving
CAP LITHIUM HYBRID 10F 3.8V
Standaard levertijd fabrikant
35 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 F (EDLC) supercondensators 3.8 V Radiaal, blik 1,5Ohm 1000 uur @ 60°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 60°C
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Strook
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,138" (3,50mm)
Capaciteit
10 F
Grootte / afmetingen
0,335" dia (8,50mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,610" (15,50mm)
Spanning - nominaal
3.8 V
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 60°C
ESR (equivalente serieweerstand)
1,5Ohm