HPAL1V1040-1R0-R | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | HPAL1V1040-1R0-R |
Beschrijving | FIXED IND 1UH 19A 3.3 MOHM SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 22 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 1 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 19 A 3,3mOhm max. Niet-standaard |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Stroom - verzadiging 28A |
Fabr. | Afscherming Afgeschermd |
Serie | DC-weerstand (DCR) 3,3mOhm max. |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Frequentie - zelfresonerend 44MHz |
Status onderdeel Actief | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Type Gegoten | Frequentie inductie - test 100 kHz |
Materiaal - kern | Type montage Opbouwmontage |
Inductantie | Verpakking / doos Niet-standaard |
Tolerantie ±20% | Grootte / afmetingen 0,453" L x 0,394" B (11,50mm x 10,00mm) |
Nominale stroom (A) | Hoogte - geplaatst (max.) 0,157" (4,00mm) |