HPAL1V1040-1R0-R
Productnummer DigiKey
283-HPAL1V1040-1R0-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-HPAL1V1040-1R0-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HPAL1V1040-1R0-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HPAL1V1040-1R0-R
Beschrijving
FIXED IND 1UH 19A 3.3 MOHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
1 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 19 A 3,3mOhm max. Niet-standaard
Categorie
Stroom - verzadiging
28A
DC-weerstand (DCR)
3,3mOhm max.
Digi-Reel®
Frequentie - zelfresonerend
44MHz
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,453" L x 0,394" B (11,50mm x 10,00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,157" (4,00mm)