HPAL1V0630-8R2-R | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | HPAL1V0630-8R2-R |
Beschrijving | FIXED IND 8.2UH 5A 60 MOHM SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 22 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 8.2 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 5 A 60mOhm max. Niet-standaard |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Stroom - verzadiging 5,5A |
Fabr. | Afscherming Afgeschermd |
Serie | DC-weerstand (DCR) 60mOhm max. |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Status onderdeel Actief | Frequentie inductie - test 100 kHz |
Type Gegoten | Type montage Opbouwmontage |
Materiaal - kern | Verpakking / doos Niet-standaard |
Inductantie | Grootte / afmetingen 0,276" L x 0,260" B (7,00mm x 6,60mm) |
Tolerantie ±20% | Hoogte - geplaatst (max.) 0,118" (3,00mm) |