HPAL1V0630-3R3-R
Productnummer DigiKey
283-HPAL1V0630-3R3-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-HPAL1V0630-3R3-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HPAL1V0630-3R3-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HPAL1V0630-3R3-R
Beschrijving
FIXED IND 3.3UH 8.5A 22 MOHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
3.3 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 8.5 A 22mOhm max. Niet-standaard
Categorie
Stroom - verzadiging
9,5A
DC-weerstand (DCR)
22mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Grootte / afmetingen
0,276" L x 0,260" B (7,00mm x 6,60mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)