HPAL1V0630-2R2-R
Productnummer DigiKey
283-HPAL1V0630-2R2-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-HPAL1V0630-2R2-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HPAL1V0630-2R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HPAL1V0630-2R2-R
Beschrijving
FIXED IND 2.2UH 9.5A 15 MOHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 9.5 A 15mOhm max. Niet-standaard
Categorie
Stroom - verzadiging
10A
DC-weerstand (DCR)
15mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Grootte / afmetingen
0,276" L x 0,260" B (7,00mm x 6,60mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)