HPAL1V0630-1R5-R
Productnummer DigiKey
283-HPAL1V0630-1R5-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-HPAL1V0630-1R5-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HPAL1V0630-1R5-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HPAL1V0630-1R5-R
Beschrijving
FIXED IND 1.5UH 12A 12.1 MOHM
Gedetailleerde beschrijving
1.5 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 12 A 12,1mOhm max. Niet-standaard
Categorie
Stroom - verzadiging
12A
DC-weerstand (DCR)
12,1mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Grootte / afmetingen
0,276" L x 0,260" B (7,00mm x 6,60mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)