HPAL1V0630-1R0-R
Productnummer DigiKey
283-HPAL1V0630-1R0-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-HPAL1V0630-1R0-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HPAL1V0630-1R0-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HPAL1V0630-1R0-R
Beschrijving
FIXED IND 1UH 12A 7.4 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 12 A 7,4mOhm max. Niet-standaard
Categorie
Stroom - verzadiging
15A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
7,4mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Gegoten
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
Niet-standaard
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,276" L x 0,260" B (7,00mm x 6,60mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)