HCM1A0703V2-4R7-R
Productnummer DigiKey
283-HCM1A0703V2-4R7-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-HCM1A0703V2-4R7-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM1A0703V2-4R7-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HCM1A0703V2-4R7-R
Beschrijving
FIXED IND 4.7UH 4A 46.5 MOHM SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4.7 µH Afgeschermd Inductor 4 A 46,5mOhm max. Niet-standaard
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
46,5mOhm max.
Serie
Frequentie - zelfresonerend
20MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Klasse
AEC-Q200
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Materiaal - kern
Frequentie inductie - test
100 kHz
Inductantie
Type montage
Opbouwmontage
Tolerantie
±20%
Verpakking / doos
Niet-standaard
Nominale stroom (A)
Grootte / afmetingen
0,276" L x 0,260" B (7,00mm x 6,60mm)
Stroom - verzadiging
6,8A
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)