HCM1307-1R0-R
Productnummer DigiKey
283-HCM1307-1R0-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-HCM1307-1R0-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM1307-1R0-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HCM1307-1R0-R
Beschrijving
FIXED IND 1UH 29A 2 MOHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
1 µH Afgeschermd Inductor 29 A 2mOhm max. Niet-standaard
Categorie
Stroom - verzadiging
49A
DC-weerstand (DCR)
2mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,520" L x 0,492" B (13,20mm x 12,50mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,256" (6,50mm)