HCM1305-5R6-R is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Vishay Dale
Op voorraad: 3
Gegevensblad
Direct
Pulse Electronics
Op voorraad: 0
Gegevensblad
5.6 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 11.5 A 13,8mOhm max. Niet-standaard
HCM1305-5R6-R
Productnummer DigiKey
283-HCM1305-5R6-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HCM1305-5R6-R
Beschrijving
FIXED IND 5.6UH 11.5A 13.8 MOHM
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Stroom - verzadiging
22A
DC-weerstand (DCR)
13,8mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Trommelkern, draadgewonden
Grootte / afmetingen
0,524" L x 0,480" B (13,30mm x 12,20mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,197" (5,00mm)