HCM1305-330-R is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Pulse Electronics
Op voorraad: 148
Gegevensblad
33 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 5.2 A 85,5mOhm max. Niet-standaard
HCM1305-330-R
Productnummer DigiKey
283-HCM1305-330-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HCM1305-330-R
Beschrijving
FIXED IND 33UH 5.2A 85.5 MOHM
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Stroom - verzadiging
8A
DC-weerstand (DCR)
85,5mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Trommelkern, draadgewonden
Grootte / afmetingen
0,524" L x 0,480" B (13,30mm x 12,20mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,197" (5,00mm)