HCM1305-220-R
Productnummer DigiKey
283-HCM1305-220-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HCM1305-220-R
Beschrijving
FIXED IND 22UH 6.2A 51.8 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
22 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 6.2 A 51,8mOhm max. Niet-standaard
Categorie
Stroom - verzadiging
10A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
51,8mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Trommelkern, draadgewonden
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
Niet-standaard
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,524" L x 0,480" B (13,30mm x 12,20mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,197" (5,00mm)