HCM1104-1R5-R | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | HCM1104-1R5-R |
Beschrijving | FIXED IND 1.5UH 16A 4.2 MOHM SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 22 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 1.5 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 16 A 4,2mOhm max. Niet-standaard |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Stroom - verzadiging 32A |
Fabr. | Afscherming Afgeschermd |
Serie | DC-weerstand (DCR) 4,2mOhm max. |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Status onderdeel Actief | Frequentie inductie - test 100 kHz |
Type Trommelkern, draadgewonden | Type montage Opbouwmontage |
Materiaal - kern | Verpakking / doos Niet-standaard |
Inductantie | Grootte / afmetingen 0,437" L x 0,394" B (11,10mm x 10,00mm) |
Tolerantie ±20% | Hoogte - geplaatst (max.) 0,157" (4,00mm) |