HCM1104-1R0-R
Productnummer DigiKey
283-3547-2-ND - Tape & Reel (TR)
283-3547-1-ND - Cut Tape (CT)
283-3547-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HCM1104-1R0-R
Beschrijving
FIXED IND 1UH 18A 3.3 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 18 A 3,3mOhm max. Niet-standaard
Categorie
Stroom - verzadiging
28A
DC-weerstand (DCR)
3,3mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Grootte / afmetingen
0,437" L x 0,394" B (11,10mm x 10,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,157" (4,00mm)