HCM1103-2R2-R
Productnummer DigiKey
283-4132-2-ND - Tape & Reel (TR)
283-4132-1-ND - Cut Tape (CT)
283-4132-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HCM1103-2R2-R
Beschrijving
FIXED IND 2.2UH 13A 9 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 13 A 9mOhm max. Niet-standaard
Categorie
Stroom - verzadiging
16A
DC-weerstand (DCR)
9mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Grootte / afmetingen
0,437" L x 0,394" B (11,10mm x 10,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)