HCM1103-100-R
Productnummer DigiKey
283-4140-2-ND - Tape & Reel (TR)
283-4140-1-ND - Cut Tape (CT)
283-4140-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HCM1103-100-R
Beschrijving
FIXED IND 10UH 5A 44 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 5 A 44mOhm max. Niet-standaard
Categorie
Stroom - verzadiging
7,5A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
44mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Trommelkern, draadgewonden
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
Niet-standaard
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,437" L x 0,394" B (11,10mm x 10,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)