HCM0703-8R2-R
Productnummer DigiKey
283-HCM0703-8R2-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-HCM0703-8R2-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM0703-8R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HCM0703-8R2-R
Beschrijving
FIXED IND 8.2UH 4A 68 MOHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
8.2 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 4 A 68mOhm max. Niet-standaard
Categorie
Stroom - verzadiging
7,5A
DC-weerstand (DCR)
68mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Grootte / afmetingen
0,280" L x 0,260" B (7,10mm x 6,60mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)