HCM0703-4R7-R
Productnummer DigiKey
283-HCM0703-4R7-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-HCM0703-4R7-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM0703-4R7-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HCM0703-4R7-R
Beschrijving
FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
4.7 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 5.5 A 40mOhm max. Niet-standaard
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
HCM0703-4R7-R Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
10A
DC-weerstand (DCR)
40mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Grootte / afmetingen
0,280" L x 0,260" B (7,10mm x 6,60mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)