HCM0703-3R3-R
Productnummer DigiKey
283-HCM0703-3R3-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-HCM0703-3R3-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM0703-3R3-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HCM0703-3R3-R
Beschrijving
FIXED IND 3.3UH 6A 30 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
3.3 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 6 A 30mOhm max. Niet-standaard
Categorie
Stroom - verzadiging
13,5A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
30mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Trommelkern, draadgewonden
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
Niet-standaard
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,280" L x 0,260" B (7,10mm x 6,60mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)