HCM0503V2-4R7-R
Productnummer DigiKey
283-HCM0503V2-4R7-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-HCM0503V2-4R7-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM0503V2-4R7-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HCM0503V2-4R7-R
Beschrijving
FIXED IND 4.7UH 4.1A 47 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4.7 µH Niet afgeschermd Gegoten Inductor 4.1 A 47mOhm Niet-standaard
Categorie
Stroom - verzadiging
6A
Fabr.
Afscherming
Niet afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
47mOhm
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Type
Gegoten
Grootte / afmetingen
0,203" L x 0,201" B (5,15mm x 5,10mm)
Inductantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)