HCM0503-3R3-R
Productnummer DigiKey
283-HCM0503-3R3-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-HCM0503-3R3-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM0503-3R3-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HCM0503-3R3-R
Beschrijving
FIXED IND 3.3UH 5.5A 41 MOHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
3.3 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 5.5 A 41mOhm max. Niet-standaard
Categorie
Stroom - verzadiging
6A
DC-weerstand (DCR)
41mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Grootte / afmetingen
0,203" L x 0,201" B (5,15mm x 5,10mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)