HCM0503-2R2-R
Productnummer DigiKey
283-5236-2-ND - Tape & Reel (TR)
283-5236-1-ND - Cut Tape (CT)
283-5236-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HCM0503-2R2-R
Beschrijving
FIXED IND 2.2UH 6.8A 25 MOHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 6.8 A 25mOhm max. Niet-standaard
Categorie
Stroom - verzadiging
6,5A
DC-weerstand (DCR)
25mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Verpakking / doos
Niet-standaard
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,203" L x 0,201" B (5,15mm x 5,10mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)