HCM0503-1R0-R
Productnummer DigiKey
283-HCM0503-1R0-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-HCM0503-1R0-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM0503-1R0-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HCM0503-1R0-R
Beschrijving
FIXED IND 1UH 10.1A 11.44 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 10.1 A 11,44mOhm max. 2020 (5050 metrisch)
Categorie
Stroom - verzadiging
8,5A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
11,44mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Trommelkern, draadgewonden
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
2020 (5050 metrisch)
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,203" L x 0,201" B (5,15mm x 5,10mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)