HB1625-2R5256-R
Productnummer DigiKey
283-3128-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HB1625-2R5256-R
Beschrijving
CAP 25F -10% +30% 2.5V T/H
Gedetailleerde beschrijving
25 F (EDLC) supercondensators 2.5 V Radiaal, blik 40mOhm @ 100 Hz 1000 uur @ 70°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 70°C
Afstand geleider
0,295" (7,50mm)
Capaciteit
25 F
Grootte / afmetingen
0,650" dia (16,50mm)
Tolerantie
-10%, +30%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,118" (28,40mm)
Spanning - nominaal
2.5 V
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
40mOhm @ 100 Hz