HB1325-2R5156-R
Productnummer DigiKey
283-3127-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HB1325-2R5156-R
Beschrijving
CAP 15F -10% +30% 2.5V T/H
Gedetailleerde beschrijving
15 F (EDLC) supercondensators 2.5 V Radiaal, blik 50mOhm @ 100 Hz 1000 uur @ 70°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 70°C
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
15 F
Grootte / afmetingen
0,531" dia (13,50mm)
Tolerantie
-10%, +30%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,118" (28,40mm)
Spanning - nominaal
2.5 V
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
50mOhm @ 100 Hz