DRA74-101-R
Productnummer DigiKey
283-DRA74-101-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-DRA74-101-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-DRA74-101-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRA74-101-R
Beschrijving
FIXED IND 100UH 822MA 419 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 822 mA 419mOhm Niet-standaard
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DRA74-101-R Modellen
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
419mOhm
Serie
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 165°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Draadgewonden
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,299" L x 0,299" B (7,60mm x 7,60mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,171" (4,35mm)
Stroom - verzadiging
929mA