BK1/S501-250-R
Productnummer DigiKey
283-BK1/S501-250-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BK1/S501-250-R
Beschrijving
FUSE CERAMIC 250MA 250VAC 5X20MM
Gedetailleerde beschrijving
250 mA 250 V AC DC-zekering Patroon, keramisch Houder vereist 5mm x 20mm
Categorie
Nominale spanning - AC
250 V
Breekvermogen bij nominale spanning
1,5kA
Smelten I²t
0.027
Grootte / afmetingen
0,205" dia x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
4.4 Ohms