BK1/S500-250-R
Productnummer DigiKey
283-BK1/S500-250-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BK1/S500-250-R
Beschrijving
FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM
Gedetailleerde beschrijving
250 mA 250 V AC DC-zekering Patroon, glas Houder vereist 5mm x 20mm
Categorie
Nominale spanning - AC
250 V
Breekvermogen bij nominale spanning
35A
Smelten I²t
0.28
Grootte / afmetingen
0,205" dia x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
4.3 Ohms