BK1/S500-1.25-R
Productnummer DigiKey
283-3283-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BK1/S500-1.25-R
Beschrijving
FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1.25 A 250 V AC DC-zekering Patroon, glas Houder vereist 5mm x 20mm
Categorie
Nominale spanning - AC
250 V
Fabr.
Antwoordtijd
Snel blazen
Serie
Verpakking / doos
Verpakking
Bulk
Breekvermogen bij nominale spanning
35A
Status onderdeel
Actief
Smelten I²t
0.84
Type montage
Houder vereist
Goedkeuringsinstantie
BSI, CCC, CSA, cULus, IMQ, SEMKO, VDE
Type zekering
Grootte / afmetingen
0,205" dia x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
0.096 Ohms