BK1-MDP-6-25-R is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Eaton - Electronics Division
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Eaton - Electronics Division
Op voorraad: 0
Gegevensblad
6.25 A 500 V AC 250 V DC-zekering Patroon, keramisch Houder vereist 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
BK1-MDP-6-25-R
Productnummer DigiKey
283-BK1-MDP-6-25-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BK1-MDP-6-25-R
Beschrijving
FUSE CERAMIC 6.25A 500VAC/250VDC
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Nominale spanning - DC
Fabr.
Antwoordtijd
Langzaam blazen
Verpakking
Zak
Breekvermogen bij nominale spanning
1,5kA AC, 2kA DC
Smelten I²t
64.0
Goedkeuringsinstantie
UL
Type zekering
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Nominale stroom (A)
Grootte / afmetingen
0,250" dia x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Nominale spanning - AC
500 V
DC koude weerstand
0.0225 Ohms