BK1/ABC-15AX-R
Productnummer DigiKey
283-BK1/ABC-15AX-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BK1/ABC-15AX-R
Beschrijving
FUSE CERM 15A 250VAC 125VDC 3AB
Gedetailleerde beschrijving
15 A 250 V AC 125 V DC-zekering Patroon, keramisch Houder vereist 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Categorie
Nominale spanning - DC
Fabr.
Antwoordtijd
Snel blazen
Serie
Verpakking / doos
Verpakking
Bulk
Breekvermogen bij nominale spanning
750AAC, 10kA DC
Status onderdeel
Actief
Smelten I²t
200.2
Type montage
Houder vereist
Goedkeuringsinstantie
CSA, UL
Type zekering
Grootte / afmetingen
0,250" dia x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
0.00553 Ohms
Nominale spanning - AC
250 V