BK-MDP-V-30-R is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Eaton - Electronics Division
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Eaton - Electronics Division
Op voorraad: 0
Gegevensblad
30 A 500 V AC 250 V DC-zekering Patroon, keramisch Through-hole 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (axiaal)
BK-MDP-V-30-R
Productnummer DigiKey
283-BK-MDP-V-30-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BK-MDP-V-30-R
Beschrijving
FUSE CERAMIC 30A 500VAC/250VDC
Gedetailleerde beschrijving
Breekvermogen bij nominale spanning
1kA AC, 2kA DC
Smelten I²t
980.0
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Nominale stroom (A)
Grootte / afmetingen
0,275" dia x 1,288" L (6,99mm x 32,72mm)
Nominale spanning - AC
500 V
DC koude weerstand
0.0023 Ohms