BK-MDP-V-20-R
Productnummer DigiKey
283-BK-MDP-V-20-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BK-MDP-V-20-R
Beschrijving
FUSE CERAMIC 20A 500VAC/250VDC
Gedetailleerde beschrijving
20 A 500 V AC 250 V DC-zekering Patroon, keramisch Through-hole 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (axiaal)
Breekvermogen bij nominale spanning
1kA AC, 2kA DC
Smelten I²t
375.0
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Nominale stroom (A)
Grootte / afmetingen
0,275" dia x 1,288" L (6,99mm x 32,72mm)
Nominale spanning - AC
500 V
DC koude weerstand
0.0035 Ohms