BK/MDA-30-R
Productnummer DigiKey
283-2728-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BK/MDA-30-R
Beschrijving
FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
30 A 250 V AC 125 V DC-zekering Patroon, keramisch Houder vereist 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Categorie
Nominale spanning - DC
Breekvermogen bij nominale spanning
1,5 kAAC, 10 kA DC
Smelten I²t
1096.7
Type zekering
Kleur
Zwart
Nominale stroom (A)
Grootte / afmetingen
0,250" dia x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Nominale spanning - AC
250 V