BK/MDA-12-R
Productnummer DigiKey
283-2723-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BK/MDA-12-R
Beschrijving
FUSE CERAMIC 12A 250VAC 3AB 3AG
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
12 A 250 V AC DC-zekering Patroon, keramisch Houder vereist 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Categorie
Antwoordtijd
Langzaam blazen
Fabr.
Verpakking / doos
Serie
Breekvermogen bij nominale spanning
750A
Verpakking
Bulk
Smelten I²t
125.18
Status onderdeel
Actief
Goedkeuringsinstantie
CE, CSA, UL
Type montage
Houder vereist
Kleur
Zwart
Type zekering
Grootte / afmetingen
0,250" dia x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
0.00725 Ohms
Nominale spanning - AC
250 V