BK-AHC-10-R
Productnummer DigiKey
283-BK-AHC-10-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BK-AHC-10-R
Beschrijving
FUSE CERAMIC 10A 600VAC 3AB 3AG
Gedetailleerde beschrijving
10 A 600 V AC DC-zekering Patroon, keramisch Houder vereist 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Breekvermogen bij nominale spanning
10kA
Smelten I²t
66.0
Goedkeuringsinstantie
UL
Type montage
Houder vereist
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Type zekering
Grootte / afmetingen
0,250" dia x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
0.0165 Ohms
Nominale spanning - AC
600 V