B0810-2R5105-R
Productnummer DigiKey
283-B0810-2R5105-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
B0810-2R5105-R
Beschrijving
CAP 1F -20% +80% 2.5V T/H
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 F (EDLC) supercondensators 2.5 V Radiaal, blik 500mOhm @ 1kHz 1000 uur @ 70°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
B0810-2R5105-R Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 70°C
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,138" (3,50mm)
Capaciteit
1 F
Grootte / afmetingen
0,335" dia (8,50mm)
Tolerantie
-20%, +80%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,532" (13,50mm)
Spanning - nominaal
2.5 V
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
500mOhm @ 1kHz