B0510-2R5224-R
Productnummer DigiKey
283-B0510-2R5224-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
B0510-2R5224-R
Beschrijving
CAP 220MF -20% +80% 2.5V T/H
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
220 mF (EDLC) supercondensators 2.5 V Radiaal, blik 2Ohm @ 1kHz 1000 uur @ 70°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 70°C
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,079" (2,00mm)
Capaciteit
220 mF
Grootte / afmetingen
0,217" dia (5,50mm)
Tolerantie
-20%, +80%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,472" (12,00mm)
Spanning - nominaal
2.5 V
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
2Ohm @ 1kHz