A0820-2R5474-R is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Eaton - Electronics Division
Op voorraad: 10.837
Gegevensblad
470 mF (EDLC), supercondensators 2.5 V Radiaal, blik 150mOhm @ 1kHz 1000 uur @ 70°C
How to correctly size a Supercapacitor
A0820-2R5474-R
Productnummer DigiKey
283-2771-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
A0820-2R5474-R
Beschrijving
CAP 470MF -20% +80% 2.5V T/H
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 70°C
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Verouderd
Afstand geleider
0,138" (3,50mm)
Capaciteit
470 mF
Grootte / afmetingen
0,335" dia (8,50mm)
Tolerantie
-20%, +80%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,827" (21,00mm)
Spanning - nominaal
2.5 V
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
150mOhm @ 1kHz