TSM9W-5.2-260-TR
TSM9W-5.2-260-TR
How Many Poles do you need?
TSM9W-5.2-260-TR
Productnummer DigiKey
EG6086TR-ND - Tape & Reel (TR)
EG6086CT-ND - Cut Tape (CT)
EG6086DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TSM9W-5.2-260-TR
Beschrijving
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Standaard levertijd fabrikant
29 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Tactiele schakelaars SPST-NO Bovenaangedreven Opbouwmontage
Categorie
Hoogte actuator naast PCB, verticaal
5,20mm
Fabr.
Oriëntatie actuator
Bovenaangedreven
Serie
Stijl aansluiting
Gullwing
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Omtrek
6,30mm x 6,20mm
Status onderdeel
Actief
Verlichting
Niet-verlicht
Circuit
SPST-NO
Bedieningskracht
260gf
Schakelfunctie
Off-Mom
Functies
Afwasbaar
Contactclassificatie bij spanning
0,05A @ 12 VDC
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C