TL2230EEF100
Productnummer DigiKey
EG6030-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TL2230EEF100
Beschrijving
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.1A 30V
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Drukknopschakelaars DPDT Standard Through-hole
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TL2230EEF100 Modellen
Categorie
Schakelfunctie
On-On
Fabr.
Nominale stroom (A)
100mA (DC)
Serie
Nominale spanning - DC
30 V