RRS20F1ABLKREDNN1P
Productnummer DigiKey
141-RRS20F1ABLKREDNN1P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RRS20F1ABLKREDNN1P
Beschrijving
ROCKER, 16A, SPST, ON-OFF, QUICK
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Tuimelschakelaars SPST 16A (AC) 125 V Paneelmontage, kliksysteem
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RRS20F1ABLKREDNN1P Modellen
Categorie
Kleur - actuator/dop
Rood
Fabr.
Markering actuator
Geen markering
Serie
Type, kleur verlichting
Led, rood
Verpakking
Box
Spanning verlichting (nominaal)
125 VAC
Status onderdeel
Actief
Stijl aansluiting
Snelkoppeling - 0,187" (4,7mm)
Type montage
Paneelmontage, kliksysteem
Bescherming tegen binnendringen
IP68 - stofdicht, waterdicht
Circuit
Afmetingen paneeluitsparing
Circulair - 20,00mm dia
Schakelfunctie
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 55°C
Nominale stroom (A)
Goedkeuringsinstantie
cURus, ENEC
Nominale spanning - AC
125 V