PVL10FWS14
PVL10FWS14
PVL10FWS14
Productnummer DigiKey
141-PVL10FWS14-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PVL10FWS14
Beschrijving
LED PNL IND 5MM WIRE LEADS
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Led Paneelindicator 12V 2mA ~ 20mA Draadkabels - 5,9" (150,00mm)
EDA/CAD-modellen
PVL10FWS14 Modellen
Categorie
Spanning
12V
Stroom
2mA ~ 20mA
Afmetingen paneeluitsparing
0,394" (10,00mm)
Grootte lens
5mm, T-1 3/4
Rond met platte top
Kleur lens
Rood
Stijl aansluiting
Draadkabels - 5,9" (150,00mm)