PVL10FLS11
PVL10FLS11
How Many Poles do you need?
PVL10FLS11
Productnummer DigiKey
EG5376-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PVL10FLS11
Beschrijving
LED PNL IND RED CLR 5MM QUCK CON
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Led Paneelindicator Rood Helder 1,8V 20mA Snelkoppeling - 0,110" (2,8mm)
EDA/CAD-modellen
PVL10FLS11 Modellen
Categorie
Spanning
1,8V
Stroom
20mA
Afmetingen paneeluitsparing
0,40" (10,16mm)
Grootte lens
5mm, T-1 3/4
Rond met platte top
Kleur lamp
Rood
Stijl aansluiting
Snelkoppeling - 0,110" (2,8mm)