PVL06FLS11
PVL06FLS11
How Many Poles do you need?
PVL06FLS11
Productnummer DigiKey
EG5373-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PVL06FLS11
Beschrijving
LED PNL IND RED CLR 3MM QUCK CON
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Led Paneelindicator Rood Helder 1,8V 20mA Snelkoppeling - 0,110" (2,8mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PVL06FLS11 Modellen
Categorie
Spanning
1,8V
Fabrikant
E-Switch
Stroom
20mA
Serie
Vorm paneeluitsparing
Rond
Verpakking
Bulk
Afmetingen paneeluitsparing
0,24" (6,10mm)
Status onderdeel
Actief
Grootte lens
3mm, T-1
Type
Led
Stijl lens
Rond met platte top
Kleur lamp
Rood
Stijl aansluiting
Snelkoppeling - 0,110" (2,8mm)