KAP1102VT is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
CIT Relay and Switch
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Additional Requirements for Selecting a Switch
How Many Poles do you need?
How Does the Switch Attach to your Product
KAP1102VT
Productnummer DigiKey
KAP1102VT-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KAP1102VT
Beschrijving
SWITCH PIANO DIP SPST 0.025A 24V
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
DIP-schakelaars SPST 2 positie Doorgaand gat, rechte hoek Piano Actuator 25mA 24 VDC
Categorie
Hoogte boven bord
0,402" (10,20mm)
Fabrikant
E-Switch
Type montage
Doorgaand gat, rechte hoek
Serie
Stijl aansluiting
PC-pen
Verpakking
Buis
Hoogte
0,100" (2,54mm), volledig
Status onderdeel
Actief
Afwasbaar
Ja
Circuit
SPST
Functies
Tapeafdichting
Aantal posities
2
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Nominale stroom (A)
25mA
Materiaal behuizing
Polybutyleentereftalaat (PBT), glasgevuld
Nominale spanning
24 VDC
Lengte
0,261" (6,63mm)