100SP4T7B13M1QE
100SP4T7B13M1QE
Additional Requirements for Selecting a Switch
100SP4T7B13M1QE
Productnummer DigiKey
100SP4T7B13M1QE-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
100SP4T7B13M1QE
Beschrijving
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Wipschakelaars SPDT Paneelmontage
EDA/CAD-modellen
100SP4T7B13M1QE Modellen
Categorie
Type actuator
Standaard rond
Fabr.
Lengte actuator
13,00mm
Serie
Verlichting
Niet-verlicht
Verpakking
Bulk
Stijl aansluiting
Soldeerschoen
Status onderdeel
Actief
Afmetingen paneeluitsparing
Circulair - 11,91mm dia
Type montage
Paneelmontage
Busschroefdraad
15/32-32
Circuit
Functies
Met epoxyhars afgedichte aansluitklemmen
Schakelfunctie
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 85°C
Nominale stroom (A)
5A (AC/DC)
Materiaal actuator
Messing, verchroomd
Nominale spanning - AC
120 V
Elektrische levensduur
40.000 cycli
Nominale spanning - DC
28 V