P6SMBJ51A is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Nexperia USA Inc.
Op voorraad: 0
Gegevensblad
82,4V Klem 7,3A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AA (SMB)
DO-214AA, SMB
P6SMBJ51A
Productnummer DigiKey
4878-P6SMBJ51ATR-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
P6SMBJ51A
Beschrijving
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AA
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
P6SMBJ51A Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
7,3A
Fabr.
Vermogen - piek puls
600W
Verpakking
Bulk
Vermogenslijnbescherming
Nee
Status onderdeel
Actief
Toepassingen
General Purpose
Type
Zener
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 150°C (TJ)
Unidirectionele kanalen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
51V
Verpakking / doos
DO-214AA, SMB
Spanning - doorslag (min.)
56,7V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
82,4V