MMFTN6001
Productnummer DigiKey
4878-MMFTN6001TR-ND - Tape & Reel (TR)
4878-MMFTN6001CT-ND - Cut Tape (CT)
4878-MMFTN6001DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MMFTN6001
Beschrijving
MOSFET SOT23 N 60V 2OHM 150C
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 60 V 440mA (Ta) 530mW (Ta) Opbouwmontage SOT-23-3 (TO-236)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MMFTN6001 Modellen
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
2Ohm @ 500mA, 10V
Fabr.
Vgs(th) (max.) bij Id
2V @ 250µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max.)
±20V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
23.3 pF @ 25 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
530mW (Ta)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
60 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-3 (TO-236)
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V